Pomozte s realizací unikátní výstavy historických fotografií, vícegeneračního festivalu školních kapel a dalšího doprovodného programu, který tvoří sami absolventi pro absolventy.

Vybráno 30540 z 66 000 Kč (47 %)

30540 Kč

Tisk historických fotografií. Zapůjčení výstavního systému. Zajištění pódia a jeho zastřešení. Ozvučení školního dvora. Zapůjčení pivních setů k sezení. …to jsou největší položky v rozpočtu Dne absolventů, které jsme vyčíslili na 66 000 Kč.
Jednotné vstupné na akci jsme stanovili na 50 Kč. Pro ty z Vás, kteří nás chcete podpořit částkou vyšší, jsme připravili drobné dárky s vazbami na Křenovou, které by Vás mohly potěšit.
Prosté vstupenky budou k zakoupení i v den konání akce, nicméně chcete-li získat nějakou odměnu, neváhejte a objednávejte do 11. srpna!
Děkujeme, že nám se zajištěním takto velké akce pomůžete!

Prodej vstupenek zajišťuje Mgr. Veronika Waldhansová – E-vstupne.cz, IČ 70459801. Organizátorem akce je  Klub absolventů Gymnázia, Brno, Křenová 36, z.s., Husova 585, 664 42  Modřice,  IČO: 22708057. 

Odměny

Prodej vstupenek s odměnami byl ukončen. Vstupenky bude možné zakoupit na místě. Těšíme se na vás.

…Kdyby naše škola byla vlídnou dámou s výbornou pamětí, jistě by sama napsala svůj životní příběh i plány do budoucna. Protože se však zázraky nedějí, je třeba, aby o 100 letech její existence mluvily a psaly generace studentů a pedagogů, na něž vždy působil a působí genius loci. Procházíme-li komplexem budov gymnázia, ožívají v nás vzpomínky, ale také intenzivně cítíme pulzující tep moderní současnosti. Nemusíme užívat velkých slov, chceme-li mluvit o věcech, jako je výchova, vzdělání, humanita, porozumění, přátelství. To vše, možná mnohem víc je skryto v tajemném zaklínadle Gymnázium, Brno, Křenová 36…

…napsal před 11 lety do výročního almanachu náš milý profesor a kolega Josef Trávníček – a jeho slova jsou aktuální a inspirativní i nyní, v roce 2018.  Přijďte s námi 6. října oslavit velké narozeniny a oživit budovu na Křenové 36 vzpomínkami na to, jaké to „za vás“ bylo!